Dieta stanowi nieodłączny element życia każdego człowieka i jest ona bardzo ważna w prawidłowym rozwoju organizmu ludzkiego jak równie ważna dla uniknięcia wszelkich chorób związanych z odżywianiem się.

Wielu osobom słowo “DIETA” kojarzy się przede wszystkim z odchudzaniem. Dieta to nic innego niż pewien sposób odżywiania, dostosowany do danej osoby oraz, co najważniejsze, do danych celów. W związku z tym będąc na diecie można nie tylko schudnąć ale można też przybrać na wadze. W dietetyce jak w modzie: nie brakuje nowości, a trendy zmieniają się co sezon. Przy takiej ilości i różnorodności typów diet trudno zdecydować, którą dietę zastosować aby przyniosła zamierzony efekt i nie pogorszyła funkcjonowania naszego organizmu. Jeśli nie chcesz eksperymentować skonsultuj się z dobrym dietetykiem, który opracuje dla Ciebie najbardziej optymalną, bezpieczną i skuteczną dietę.

cennik

DIETETYKA

PRZYGOTUJ SIĘ DO WIZYTY

Podczas rezerwacji konsultacji dobrze jest wstępnie nakreślić problem – rodzaj spotkania: konsultacja, wizyta kontrolna, dieta odchudzająca, dieta w chorobie, dieta sportowa, dieta rodzinna itd.