Mantis MR991 – Endomasaż magnetyczny

Opis zabiegu

Endomasaż magnetyczny pomaga zredukować wiele problemów estetycznych. Badania naukowe potwierdzają bardzo trwałe wyniki w czasie. Sekwencyjne podciśnienie stymuluje tkankę, pobudza krążenie oraz przepływ limfy, modeluje kontury twarzy, mobilizuje mięśnie i poprawia ich trofikę (odżywienie). Jednak kluczowe jest wzbogacenie tego procesu o zmienne pole magnetyczne z rezonansem stochastycznym. Pole magnetyczne jest jedyną formą energii stosowaną w medycynie, której przenikalność nie jest ograniczona w przestrzeni. Dociera do każdej komórki, działa na poziomie molekularnym. Powoduje wzbudzenie atomów i cząsteczek, wpływa na stężenie i ruch jonów, aktywując procesy biochemiczne. Działa na komórki jak bateria, przedłużając im życie!

Dzięki wymienionym właściwościom jest nieocenionym zabiegiem przeciwstarzeniowym i regenerującym. Działa antyrodnikowo, dotleniająco, stymuluje i pobudza aktywność fibroblastów, zwiększając ich proliferację (namnażanie). Następuje znaczna poprawa w wyglądzie skóry i jej funkcjonowanie. Podwójny system energii jest doskonałą terapią antycellulitową. Wpływa na intensywne dotlenienie tkanek, znaczną poprawę krążenia oraz przepływu limfy oraz usunięcie toksyn z organizmu. Efektem końcowym jest przyspieszenie spalania depozytów tłuszczu i stopniowa redukcja cellulitu. Zmienne pole magnetyczne z rezonansem stochastycznym jest skutecznym zabiegiem redukującym tkankę tłuszczową, nawet tą głębiej położoną. Poprzez wpływ na zmianę stężenia jonów wapnia, zwiększenie przepuszczalności i transportu jonów przez kanały jonowe uaktywnia proces wydalania tłuszczu.

Efekt

Cennik:

 • TWARZ
  (1 zabieg) 130 zł
 • TWARZ
  (10 zabiegów) 1000 zł
 • CIAŁO
  (1 zabieg) 160 zł
 • CIAŁO
  (pakiet 10 zabiegów – kostium gratis) 1400 zł

Dodatkowe informacje

Zabiegi na twarz
Metoda polecana jest osobom, które chcą zredukować zmarszczki, zwiększyć elastyczność i napięcie skóry. MANTIS MR991 jest skuteczną terapią dla osób mających cienie i obrzęki pod oczami. Jest również idealnym rozwiązaniem dla cery zmęczonej, poszarzałej, niedotlenionej, skóry palacza. Terapia polem magnetycznym zalecana jest do przyspieszenia regeneracji uszkodzonej skóry po zabiegach inwazyjnych.

Zabiegi na ciało
Metoda polecana osobom, które w bezinwazyjny i przyjemny sposób chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu, chcą poprawić elastyczność skóry. MANTIS MR991 pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu.

Terapeuta na podstawie przeprowadzonego wywiadu, w którym określa m.in. oczekiwania pacjenta, ocenia stan skóry, ustala, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania obu technologii (pole magnetyczne i endomasaż mogą pracować oddzielnie) dobiera indywidualny harmonogram terapii. Seria obejmuje od 6 do 14 zabiegów, raz lub dwa razy w tygodniu.

Typowy zabieg składa się z dwóch etapów. Pierwsza faza to endomasaż (masaż mechaniczny napędzanymi rolkami) w połączeniu z polem magnetycznym. W drugiej fazie zabiegu oddziałuje głowica ze wzmocnionym polem magnetycznym oraz zjonizowane formy składników aktywnych wprowadzanych preparatów. Wprowadzając polem magnetycznym krem z jonami wapnia, magnezu, potasu przyspieszamy migrację jonów, które przedostając się do wnętrza komórek przyspieszają ich regenerację.

W zależności od celu terapeutycznego zabieg trwa od 30 do 70 minut. Zabieg jest niezwykle przyjemny. Odczucia są podobne jak przy masażu manualnym, pierwsza faza jest intensywniejsza i oddziałuje głęboko, druga powierzchowna i relaksująca.

Z dumą proponujemy Państwu unikalną technologię, która w Polsce jest absolutną nowością MANTIS MR991 endomasaż magnetyczny. Ceniona na rynku za innowacyjność, ale przede wszystkim doceniana za spektakularne efekty w bezinwazyjnych zabiegach przeciwstarzeniowych, redukujących cellulit i lokalne otłuszczenia. Technologię opatentowała włoska firma Mantis, w której zaangażowana grupa naukowców, lekarzy i inżynierów pod kierunkiem profesora Franco Missoli (twórcy 149 patentów, z których większość znalazła zastosowanie w fizjoterapii) opracowała parametry aparatu MANTIS MR991.

Patent firmy Mantis w urządzeniu MANTIS MR991 polega na fenomenalnym podwójnym systemie energii, działającej synergicznie: intensywnej stymulacji tkanek poprzez endomasaż i regeneracji komórek za pomocą pola magnetycznego z rezonansem stochastycznym.

Przeciwwskazania:

 • ciąża
 • zmiany nowotworowe
 • rozrusznik serca oraz inne implanty elektroniczne
 • implanty metalowe
 • stany zapalne skóry
 • infekcje skóry
 • epilepsja
 • zaburzenia rytmu serca