GENOXAGE

Opis zabiegu

Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego i do tej pory niedostępnego jeżeli:

– Jesteś zmęczona eksperymentowaniem w wyborze odpowiedniego kosmetyku dla siebie,

– Twoja skóra pomimo stosowania różnych dobrych kosmetyków nie jest w najlepszej formie,

– Kosmetyk polecany przez Twoją przyjaciółkę nie zadziałał,

– Chcesz poznać słabe strony Twojej skóry i dowiedzieć się jak jej pomóc aby starzała się jak najwolniej,

– Chcesz wiedzieć jakie wybrać najlepiej dopasowane do Twojego profilu zabiegi przeciwstarzeniowe,

– Chcesz mieć pewność, że wszystko co robisz dla Twojej skóry ma sens.

Kosmetyki tylko dla Ciebie, bo opracowane na podstawie Twojego DNA. Unikalna na skalę światową, dostępna w naszym gabinecie KOSMETYKA GENOMICZNA.
Zadaniem kosmetyki jest dbanie o skórę poprzez dostarczanie tego, czego jej brakuje bądź tego czego potrzebuje. Każda skóra jest inna, każdy z nas jest inny, więc dlaczego mamy używać tych samych kosmetyków?

Według najnowszych wyników badań najważniejszymi czynnikami wpływającymi na zdrowie i stan naszej skóry są: nawodnienie, elastyczność, oksydacja, pigmentacja, fotowrażliwość, glikacja; w 60% są one uwarunkowane przez nasze geny, to znaczy nasze DNA. Obecnie jesteśmy świadkami ogromnego postępu, który dokonuje się dzięki nowym odkryciom w dziedzinie genomiki i proteomiki. Naukowcy są w stanie w gąszczu informacji naszego DNA określić geny funkcjonalne i zbadać ich warianty. Jednak poza cechami genetycznymi należy wziąć pod uwagę inne cechy danej osoby, takie jak jest nawyki i przyzwyczajenia wpływające na jej stan zdrowia (papierosy, ekspozycja na słońce), a także jej aktualny stan skóry, jak zmarszczki i przebarwienia. Oznacza to, iż by w jak najlepszy sposób dostosować terapię kosmetyczną do indywidualnych potrzeb skóry, bierze się pod uwagę trzy obszary: cechy genetyczne, nawyki i przyzwyczajenia wpływające na stan zdrowia oraz aktualny stan skóry. Dlatego też genokosmetyki muszą zawierać aktywne składniki uzupełniające braki genetyczne, jak również innego rodzaju składniki w zależności od aktualnego stanu skóry, poziomu stresu czy nawet sposobu odżywiania się danej osoby.
Hiszpańska firma Genocosmetics Lab opracowała nowatorski system diagnostyczny, który obejmuje badanie DNA – wymaz z wewnętrznej strony policzka oraz wywiad określający Twój fenotyp. Wiedza ta została wykorzystana do opracowania spersonalizowanej terapii przeciwstarzeniowej, która z jednej strony ma za zadanie zrekompensować w odpowiedni sposób słabości genetyczne, a z drugiej utrzymać na optymalnym poziomie mocne strony.

Cennik:

PERSONALIZOWANE KOSMETYKI – KLIENCI KUPUJĄ PO WYCZERPANIU OTRZYMANYCH:
  • CUSTOMIZED VITAL ESSENTIAL CREAM 50 ML 592 zł
  • CUSTOMIZED SÉRUM 30 ML 592 zł
  • CUSTOMIZED EYE CONTOUR 15 ML 313 zł
  • W każdym przypadku koszt dostarczenia 66 zł
KOSMETYKI NIEPERSONALIZOWANE:
  • X35/20 COMPLEX PROGRAM 5 ACTIONS/4 WEEKS BOOSTER 50 ml 441 zł
  • X35/20 GENE BOOSTER VITAL ESSENTIAL CREAM for oily skin 50 ml 372 zł
  • X35/20 GENE BOOSTER VITAL ESSENTIAL CREAM for dry skin 50 ml 372 zł
  • X35/20 GENE BOOSTER SERUM 30 ml 372 zł
  • X35/20 GENE BOOSTER 255 zł

Dodatkowe informacje

Spersonalizowana terapia przeciwstarzeniowa jest polecana wszystkim, którzy chcą poznać ścieżki starzenia się skóry, a także predyspozycje genetyczne w kierunku cellulitu i łysienia. Wiedza na temat tzw. „dobrych i złych” genów pozwoli na znaczne spowolnić proces starzenia, działać prewencyjnie i zaplanować najbardziej dopasowaną, „szytą na miarę” terapię i pielęgnację.

Kosmetyki “szyte na miarę”

Genoxage to linia kosmetyków łącząca w sobie najbardziej skuteczne składniki, których proporcje są ściśle określone tak, by odpowiadały potrzebom dermo-genetycznym każdego rodzaju skóry. Zadaniem tych kosmetyków jest kontrola stanu skóry, korygowanie niedoskonałości oraz nadanie skórze zdrowego i pięknego wyglądu, zapewniając optymalne działanie produktów w czasie.

1. Pozyskanie danych

Aby przeprowadzić diagnozę z systemem DNASkin Mapping MatrixTM zapraszamy do gabinetu Endermomed. Kosmetolog akredytowany przez Genoxage, dokładnie wytłumaczy Ci cały proces. Kiedy zdecydujesz się na przeprowadzenie diagnozy i terapii, otrzymasz do podpisania formularz świadomej zgody, a specjalista przeprowadzi analizę stylu życia pod kątem dermatologicznym i pobierze próbkę w formie wymazu z wewnętrznej strony policzka. Następnie otrzymasz produkt „GENOXAGE COMPLEX ACTIVE 5 ACTIONS/4 WEEKS”, który jest konieczny, aby przygotować Twoją skórę do właściwej terapii, przystosowanej do Twojej spersonalizowanej diagnozy. W ciągu 4-tygodniowego okresu uzyskasz dostęp do swojego raportu i będziesz mogła stosować spersonalizowane produkty. Otrzymasz również dostęp do osobistego konta na naszej stronie internetowej „Genoxage My PRIVATE”. Osobiste konto i hasło umożliwią wyświetlenie stanu analizy, stanu przesyłki, pełnego raportu i uzyskiwanie dodatkowych informacji.

2. Spersonalizowana diagnoza

Specjalistyczne laboratoria genetyczne zatwierdzone przez Genocosmetics Lab przeanalizują próbkę DNA z jamy ustnej (pobranie to prosta procedura, która wymaga, aby pacjent nie pił, nie jadł i nie palił przez 30 minut przed pobraniem). Analiza w połączeniu z obserwacją mapy twarzy oraz informacjami na temat nawyków życia codziennego zostaną wykorzystane przez system DNASkin Mapping Matrix w celu postawienia kompletnej i profesjonalnej spersonalizowanej diagnozy skóry.

3. Komponowanie produktów

Kompozycja produktów dermokosmetycznych GENOXAGE jest oparta na recepturach łączących składniki aktywne o skuteczności dowiedzionej naukowo i jest tworzona na podstawie 9 najważniejszych zmiennych dermatologicznych, Twojego stylu życia oraz bieżącego stanu skóry. Jest to możliwe dzięki spersonalizowanej diagnozie Twojej skóry, przeprowadzonej z użyciem systemu DNASkin Mapping MatrixTM. W każdym produkcie znajduje się wysokie stężenie aktywnych składników w proporcjach optymalnych dla Twojej równowagi hydrolipidowej, struktury tkanki, elastyczności, natlenowania, pigmentacji, tolerancji i wrażliwości skóry, zmarszczek, żywotności komórek, światłoczułości oraz glikacji. Dzięki spersonalizowanej diagnozie produkty zostaną skomponowane w taki sposób, aby jak najlepiej pasowały do stanu Twojej skóry. Szacowany czas produkcji Genoxage wynosi 4 tygodnie, począwszy od momentu otrzymania próbek w laboratorium. Raport analizy i spersonalizowane kosmetyki będą do odebrania w gabinecie Endermomed. Specjalista omówi raport i zaproponuje, jeśli to konieczne, dopasowane do Twojego problemu terapie korekcyjne.

Spersonalizowany zestaw dermokosmetyków Genoxage powstał jako efekt selekcji najskuteczniejszych składników aktywnych o o skuteczności dowiedzionej naukowo. Składniki te połączono w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom Twojej skóry, określonym dzięki diagnozie z systemem DNASkin Mapping MatrixTM.

personalizowany program Genoxage obejmuje 2 procedury:

– Procedura wstępna: produkt przygotowujący „Cellular Booster Complex 5 actions – 4 weeks” został opracowany specjalnie w celu regeneracji, naprawy, nawilżenia, stymulacji, aktywacji oraz odnowienia Twojej skóry. Stosowanie tego produktu przygotuje Twoją skórę na spersonalizowaną terapię. Działanie tego produktu jest uzupełniane mieszanką aktywnych składników, które stymulują i aktywują mechanizmy zapobiegające przedwczesnemu starzeniu, a także redukują zmarszczki oraz linie mimiczne.

– Spersonalizowana terapia – stosujemy tu 3 produkty zawierające najbardziej efektywne składniki aktywne, połączone w taki sposób, aby pasowały do układu.

9 zmiennych dermatologicznych:

– Serum Intensive Treatment z antyoksydantami – posiada właściwości ochronne i odżywiające; poprawia jędrność, elastyczność i barwę skóry; zapobiega przedwczesnemu starzeniu; chroni przed stresem oksydacyjnym – efektem stosowania jest żywa i promienista skóra,

– Essential Cream – zaprojektowany, aby spełniał wszystkie potrzeby Twojej skóry; receptura obejmuje kombinację aktywnych składników i antyoksydantów; posiada właściwości ochronne i rewitalizujące; zapobiega przedwczesnemu starzeniu, uwalnia mediatory, która neutralizują podrażnienia i przyśpieszają fizjologiczną regenerację skóry. Spowalnia tworzenie się głębokich zmarszczek i linii mimicznych. Poprawia elastyczność i barwę skóry. Stymuluje naturalne procesy naprawcze DNA po ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe,

– Eye Contour – specjalnie dostosowany do potrzeb klienta; zapobiega powstawaniu zmarszczek, przywraca elastyczność i jędrność; zapobiega przedwczesnemu starzeniu. Dzięki najnowszym składnikom aktywnym, efektywnie redukuje worki i cienie pod oczami; efektem stosowania tego produktu jest rozjaśnienie konturu oka. Tym z Pań, które z jakichkolwiek względów nie są jeszcze gotowe, aby korzystać z kosmetyków personalizowanych, polecamy linię niepersonalizowaną, także działającą doskonale na skórę.

Cena pakietu obejmuje:

badanie kodu DNA:

– 22 zmienne fenotypu dermatologicznego

– 9 zmiennych w zakresie starzenia się skóry

– 6 zmiennych dotyczących cellulitu

– 4 zmiennych dotyczących łysienia

– 1 szt. przygotowującego kosmetyku Complex 5 actions 4 weeks

– personalizowany zestaw kosmetyków zawierający serum, krem Vital Essential i Eye Contour (dostarczone po ok. 30 dniach od daty dostarczenia próbek do badania kodu DNA i wyników wywiadu) – 3240 zł