Lipoliza iniekcyjna Częstochowa

Szczegółowy opis

Lipoliza iniekcyjna jest skuteczną, bezpieczną i mało inwazyjną metodą likwidującą miejscowe otłuszczenia z okolic podbródka, brzucha, ud, kolan z równoczesną regeneracją i zwiększeniem elastyczności skóry.

W naszym gabinecie polecamy szczególnie preparat Dermaheal LL.

Dermaheal LL to pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej koktajl do mezoterapii o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, dodatkowo wykazuje właściwości detoksykujące i wygładzające skórę.

Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

Aktywne składniki:

– aminokwasy

– multiwitaminy

– minerały

L-CARNITINE: odpowiedzialna za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają rozpadowi, ma działanie detoksykacyjne.

PHOSPHATYDYLOCHOLINE: naturalnie występująca w organizmie substancja, powoduje rozpad trójglicerydów i ich wydalanie z organizmu.

DECAPEPTIDE – 4 (CG-IDP2): wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za napięcie i wygładzenie skóry.

Zalecana ilość zabiegów

Aby osiągnąć pożądane efekty standardowo wykonuje się serię 3-4 zabiegów w odstępie 2 tygodni. Dokładną ilość zabiegów i przerwę między nimi ustalamy podczas konsultacji medycznej.

Przeciwwskazania do zabiegu:

– ciąża, karmienie piersią

– alergia na składniki preparatu

– niewyrównana cukrzyca

– choroby infekcyjne

– choroby nowotworowe czynne