Manicure japoński

Manicure japoński to metoda stosowana przez japońskie arystokratki ponad 400 lat temu. Już wtedy kobiety pragnęły mieć zadbane, zdrowe i lśniące paznokcie. Zabieg wykorzystuje surowce naturalne, które odpowiednio zastosowane wzmocnią nasze paznokcie, odżywią płytkę i wydobędą jej naturalny połysk.

Dla kogo? Dla osób, które mają problem z kruchymi, łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami. Produkt przeznaczony dla pań i panów, manicure odżywczy, nadaje płytce blask i zdrowy wygląd.

Dziś z naturalnego manicure japońskiego korzystają kobiety i mężczyźni na całym świecie. Piękne i zadbane dłonie to nasza wizytówka, a zdrowe paznokcie to podstawa.

Podczas trzech etapów (opiłowanie, wcieranie odżywczej pasty, polerowanie pudrem) pielęgnowana jest naturalna płytka paznokcia dzięki czemu paznokcie są znacznie wzmocnione, mniej kruche i lśniące.

Spektakularny efekt zdrowych paznokci zapewniają naturalne składniki takie jak:

  • krzemionka pochodząca z Morza Japońskiego
  • pyłek pszczeli
  • keratyna
  • witaminy A+E

Zalecana seria to 5 zabiegów co 2-3 tygodnie. Aby paznokcie miały czas na regenerację podczas kuracji zalecamy odstąpić od stosowania lakierów oraz zmywaczy do paznokci.