Endermomed Częstochowa

Medycyna estetyczna i kosmetologia

Endermomed to gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii o ugruntowanej pozycji na rynku i cieszący się doskonałą opinią, zlokalizowany w Częstochowie. Swój sukces zawdzięczamy temu, że postawiliśmy na pełen profesjonalizm. Nasz doświadczony i kompetentny personel gwarantuje pełne bezpieczeństwo, skuteczność przeprowadzanych zabiegów oraz absolutną sterylność. Zabiegi wykonujemy z użyciem jednorazowych akcesoriów. Wszystko z zachowaniem intymności i pełnej dyskrecji. Oferujemy najlepszy sprzęt wielkich znanych marek, takich jak: Fraxel, Mantis, Liposonix, Clear & Brilliant i wiele innych.

Endermomed to bogata propozycja zabiegów odmładzających, upiększających, wyszczuplających, poprawiających komfort życia i dobre samopoczucie.

Masz pytania dotyczące przeprowadzanych zabiegów? Zachęcamy do bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych. Zapraszamy na wizytę – porozmawiamy, jesteśmy pewni, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie Twojego problemu. Przygotujemy spersonalizowany program zabiegów dla jeszcze lepszych i szybszych efektów. Oferujemy także konsultacje z dietetykiem, który pomoże Ci zadbać o idealną wagę, zdrowie i atrakcyjny wygląd.

W trosce o wygodę naszych pacjentów przygotowaliśmy bezpłatny parking na posesji. Nasz gabinet, chociaż zlokalizowany jest przy głównej ulicy, pozwala uciec na chwilę od zgiełku świata, wyciszyć się i odprężyć.

Siedziba

Zespół

Poznaj naszych specjalistów

Co nas wyróżnia?

Koniecznie sprawdź

UNIKALNY SPRZĘT

dostępny tylko u nas

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

dyskrecja, wysokie standardy

DOŚWIADCZONY PERSONEL

kadra samych szkoleniowców

SKUTECZNE TERAPIE

tylko sprawdzone technologie

SZYBKI EFEKT

wiemy, że nie możesz czekać

BEZPIECZEŃSTWO

certyfikaty CE, jednorazowe akcesoria

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

główna ulica w mieście, parking na posesji

UDOGODNIENIA

obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych