logo
Blog

Podaruj zabieg pod choinkę!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – wyjątkowy czas w gronie rodzinnym. Oprócz gotowania wspólnej kolacji wigilijnej, sprzątania mieszkania na przyjazd gości, pozostaje jeszcze jedna, ważna kwestia. Wybór prezentu to czynność, którą jedni lubią, ponieważ sprawia im przyjemność obdarowywanie bliskich. Inni natomiast odkładają to na ostatnią chwilę, ponieważ nie wiedzą, jak trafić w gusta osób, które mają otrzymać podarunek pod choinką.  Istnieje jednak sposób na to, by dać najbliższym to, na co każdy z nas zasługuje – chwilę relaksu, odprężenia i poprawienia kondycji swojej cery, skóry lub paznokci. Wykupienie zabiegu w gabinecie kosmetycznym pozwoli Ci sprawić komuś radość. Jesteś ciekawy, jakie zabiegi możesz wybrać? Chętnie Ci podpowiemy.

 

1. Manicure hybrydowy – dla niej

Nie ulega wątpliwości, że każda kobieta pragnie prezentować zadbane i piękne dłonie. Możesz jej w tym pomóc! Podaruj jej zaproszenie na manicure hybrydowy. Nasi doświadczeni pracownicy zadbają o to, by po wizycie w gabinecie bliska Ci osoba mogła cieszyć się kolorowymi paznokciami przez co najmniej dwa tygodnie!

 

2. Manicure japoński – dla niej i dla niego

Nie jest powiedziane, że jedynie kobiety dbają o wygląd swoich dłoni. Manicure japoński jest rozwiązaniem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Na pewno poprawi on kondycję paznokci, wzmocni je i sprawi, że będą mniej łamliwe. Ponadto, naturalne składniki nadadzą im blask, bez konieczności ich malowania.

 

3. Zabiegi pielęgnacyjne – dla niej i dla niego

A może znajomej Ci osobie brakuje chwili relaksu i odprężenia? W takim razie wybierz jeden z dostępnych w naszym gabinecie zabiegów pielęgnacyjnych. Do wyboru 3 warianty:

  • masaż manualny twarzy + ampułka + maska + Bio2Light,
  • oczyszczanie manualne + maska + Bio2Light,
  • dynamiczny, mechaniczny masaż liftingujący + LED

 

4. Program dietetyczny – dla niej i dla niego

Temat wagi danej osoby jest bardzo delikatny, dlatego z tym prezentem należy szczególnie uważać. Nie wręczymy go osobie, która dobrze czuje się w swoim ciele, ponieważ możemy ją tym samym urazić. Jeżeli jednak ktoś bardzo Ci bliski zamierza zadbać o swoją sylwetkę, zmienić nawyki żywieniowe, wizyta u doświadczonego dietetyka i dobór planu dietetycznego może okazać się strzałem w dziesiątkę. A może Ty też miałaś to w planach? W naszym gabinecie jest możliwość wykupienia pakietu “dla dwojga”. Wzajemne wspieranie się i motywowanie w drodze o zdrowy tryb życia zawsze przynosi lepsze efekty!

 

5. PlaySkin

I na zakończenie tego prezentowego poradnika prezentujemy innowacyjny produkt, z pomocą którego zabieg można wykonać w domowym zaciszu! Maska PlaySkin to rewolucyjne rozwiązanie wykorzystujące najnowszą technologię. Maseczkę podłącza się do smartfona, by wywołać mikroprądy o bardzo niskim natężeniu. Wystarczy 10 minut przyjemnego zabiegu, by zauważyć efekty! Rezultaty jej zastosowania to:

  • dotlenienie i wygładzenie skóry,
  • przywrócenie prawidłowego napięcia mięśni twarzy,
  • natychmiastowy efekt liftingu.