Redukcja zmarszczek

Szczegółowy opis

Z wiekiem skóra traci na gęstości, jest w niej mniej kolagenu i kawsu hialuronowego. Kiedy śmiejemy się lub marszczymy czoło, pojawiają się pierwsze zmarszczki – mimiczne. Dodatkowo skóra nie zatrzymuje wody już tak skutecznie. Warstwa lipidowa staje się cieńsza i zaczynają pojawiać się kolejne zmarszczki. Im bardziej suchy typ cery, tym szybciej wystąpią na niej nierówności. W związku z tym podstawowym krokiem jest odpowiednie nawilżenie.

W takim przypadku doskonale sprawdzą się zabiegi tlenowe OXYjet®, endomasaż magnetyczny Mantis® HR991 a także mikrodermabrazji AesthipeelTM. Dla osób z wyraźniejszymi zmarszczkami proponujemy zabiegi laserowe: Fraxel® DUAL lub Clear & Brilliant®. Idealnym uzupełnieniem każdego zabiegu będzie sesja w kapsule stymulującej LED Bio2Light. Proponujemy także zabiegi medycyny estetycznej: botox, wypełniacze. Im wcześniej zaczynamy przeciwdziałać zmarszczkom tym dłużej zachowamy młodzieńczy wygląd.

Rodzaj terapii dobieramy indywidualnie do potrzeb pacjenta podczas bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych do których serdecznie zachęcamy. Na temat każdej z proponowanych metod można przeczytać więcej klikając na urządzenie poniżej.

Do zabiegów używamy: