Rozszerzone pory mężczyźni

Szczegółowy opis

Pory to ujścia gruczołów łojowych w skórze, służą odprowadzaniu potu i łoju, pozwalają skórze swobodnie oddychać oraz regulują temperaturę ciała. Nie można ich całkowicie usunąć, lecz sprawić, że staną się węższe i mniej widoczne. Najczęściej problem rozszerzonych porów dotyczy osób o cerze tłustej i mieszanej. W ujściach gromadzą się zanieczyszczenia będące mieszaniną kurzu, sebum, resztek kosmetyków oraz złuszczonych komórek naskórka. Jest to doskonała pożywka do tworzenia się zaskórników w postaci czarnych punkcików. Zaskórniki blokują ujścia gruczołów łojowych i stąd prosta droga do powstawania trądziku. Najważniejsza jest pielęgnacja skóry, jej prawidłowe oczyszczanie.

A co w sytuacji kiedy to nie wystarcza, pory są rozszerzone i bardzo widoczne? Z pomocą mogą przyjść zabiegi laserów: Fraxel® DUAL i Clear & Brilliant®, które przynoszą doskonałe efekty zmniejszenia porów, proponujemy także zabiegi tlenowe OXYjet®, które oczyszczają, dezynfekują skórę.

Rodzaj terapii dobieramy indywidualnie do potrzeb pacjenta podczas bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych do których serdecznie zachęcamy. Na temat każdej z proponowanych metod można przeczytać więcej klikając na urządzenie poniżej.

Do zabiegów używamy: