STYLIZACJA BRWI I RZĘS

Opis zabiegu

Zabiegi tego typu podkreślają urodę okolic oczu. Brwi i rzęsy to istotny element naszego wizerunku. Twarz wygląda atrakcyjnie jeśli umiejętnie podkreślimy barwę i kształt brwi oraz zadbamy o piękny wizerunek rzęs. W zależności od tego jaki styl preferujesz proponujemy od spektakularnych zmian jakie nam zapewnią zabiegi makijażu permanentnego brwi oraz przedłużania rzęs, aż do tych subtelnych, ale jakże ułatwiających nam życie: henna, regulacja, laminowanie, lifting brwi i rzęs. Stosunkowo nowa metodą stylizacji, ale także pielęgnacji włosków brwi i rzęs jest ich laminowanie i tzw. botoks.

Laminowanie rzęs

Jest to metoda stylizacji naturalnych rzęs, która pozwala podnieść, podwinąć oraz pogrubić i przyciemnić rzęsy. Keratynowy lifting umacnia strukturę rzęs dzięki odżywczym komponentom wchodzącym w skład produktów używanych podczas zabiegu.

Laminowanie brwi

Laminowane sprawia, że brwi uzyskują miękkość i sprężystość. Włoski brwi są odżywione, przyciemnione i podatne na układanie. Laminowanie brwi zalecane jest do każdego rodzaju włosków, zwłaszcza grubych, trudnych do ułożenia (niesfornych:-).

Organiczny botoks

Organiczny botoks to bomba witaminowa składająca się z naturalnych składników, takich jak: oleje jojoba, lnicznika siewnego, czarnuszki oraz jedwab. Składniki nasycają włoski brwi/rzęs i odbudowują strukturę włosków nadając im blask oraz sprężystość. Rezultaty odżywienia utrzymują się do naturalnej wymiany włosków. Produkt rekomendowany przy koloryzacji, gdyż zatrzymuje pigment w środku struktury włosa, dzięki czemu wydłuża trwałość koloryzacji o 60%.

Przedłużanie rzęs

Zabieg, za pomocą którego można osiągnąć spektakularne rzęsy lub, wedle uznania, takie, które wyglądają jak najbardziej naturalnie. Metoda ta polega na precyzyjnym doklejaniu jedwabnych rzęs do naturalnych. W zależności od wybranej techniki (1:1, 2-8 D) doczepiana jest różna ilość rzęs. Przedłużone rzęsy zapewniają zalotne spojrzenie 24h/dobę, nie trzeba ich malować, pięknie wyglądają w upalnym słońcu i w strugach deszczu, idealne na wakacje.

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które chcą podkreślić urodę brwi, zmienić lub skorygować kształt łuku brwiowego. Polega na wprowadzeniu barwników mineralnych, hypoalergicznych w zewnętrzne warstwy skóry a więc niezbyt głęboko. Jest bezpieczną metodą makijażu z długotrwałymi efektami (3-5 lat).

Cennik:

STYLIZACJA BRWI I RZĘS
 • LIFTING, LAMINOWANIE, BOTOKS RZĘS 200 zł
 • LIFTING, LAMINOWANIE RZĘS 150 zł
 • LAMINOWANIE BRWI 150 zł
 • LAMINOWANIE, BOTOKS BRWI 200 zł
Przedłużanie rzęs
 • RZĘSY 1:1 230 zł
 • OBJĘTOŚCIOWE 2D DO 4D 270 zł
 • OBJĘTOŚCIOWE 6D-8D 300 zł
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI
 • METODY ŁĄCZONE
  (MIKROBLADING Z CIENIEM MASZYNOWYM) 950 zł
 • CIEŃ
  (METODAOMBRE/PUDROWA) – cena za 2 wizyty 800 zł
 • DEPIGMENTACJA 250 zł